Karolíny Světlé 2907/11

Teplice, 415 01

+420 774 048 038
+420 608 555 804

Elektro pohotovost

[email protected]

Napište nám

Po - Pá: 7:00 - 18:00

Máme otevřeno

Klimatizace

Pokud vás zajímá jak u nás vypadá taková realizace klimatizace určitě si přečtěte 7 bodů, jak to celé probíhá. Dozvíte se vše od první obhlídky až po úklid a předání díla.

 1. Obhlídka, zaměření místa instalace – Při obhlídce s vámi probereme vaše představy a požadavky. Zaměříme si požadované prostory a navrhneme vám možná technická řešení. Tyto obhlídky jsou v rámci Ústeckého kraje zcela zdarma.

 2. Cenová kalkulace – návrh technického řešení na základě získaných informací vám zcela zdarma zpracujeme návrh technického řešení a cenovou kalkulaci. Námi navržená cena je konečná a neměnná.

 3. Objednávka a záloha – V případě, že se rozhodnete pro instalaci klimatizace, pošlete nám objednávku, my připravíme potřebné papíry a vystavíme vám zálohovou fakturu. Dohodneme termín montáže, Připravíme jednotky a materiál.

 4. Montáž klimatizace – Samotná montáž probíhá jeden a více dnů dle složitosti. Při realizaci je vhodné abyste byli přítomni. Standardně pracujeme od 8:00 – 17:00. V případě, že Vám tyto hodiny z nějakého důvodu nevyhovují, je možné se domluvit individuálně, ale je potřeba tuto informaci vědět už při obhlídce.

 5. Jak montáž probíhá? – Ve většině případů se nejprve montuje venkovní jednotka, Připraví se konzole, jednotka se na ní přidělá pomocí silentbloků, které tlumí vibrace (hluk). Následuje příprava trasy a její montáž. Pak se montují vnitřní klimatizační jednotky na zvolené místo. Když je Cu potrubí propojeno a dokončeno, přichází na řadu vakuování a následně tlaková zkouška. Následuje veškerá kabeláž, napájení a odvod kondenzátu. Pak už zbývá jen vše zkompletovat a uklidit.

 6. Uvedení do provozu – Klimatizace je spuštěná, kontrolují se provozní stavy, veškeré náplně a funkčnost všech parametrů. Je odzkoušena funkčnost odvodu kondenzátu.

 7. Zaškolení obsluhy, předání dokumentace – Když je klimatizace kompletně odzkoušena a plně funkční, naučíme vás s ní správně zacházet. Nejen že vám vysvětlíme jak se ovládá, jak co nastavit atd…, ale naučíme Vás jak ji správně používat a jak se o klimatizaci starat. Předáme vám veškeré dokumenty – návody a manuály, předávací protokol

 8. Platba – Po předání klimatizace přichází na řadu doplacení do 100% dohodnuté částky. Od data předání běží záruka.

Servis klimatizace:

 • kontrola správnosti funkcí a činnosti chladícího agregátu
 • kontrola obvodu chladícího média (množství a těsnost)
 • kontrola mechanického a elektrického ovládání
 • utažení a kontrola elektro svorek
 • vizuální kontrola kompletnosti a stavu zařízení
 • vyčištění tepelného výměníku na vnějším agregátu od větších nečistot (listí apod.)
 • komplexní diagnostika zařízení